"Načítání..."

Fazety nejsou pro každého

Když se Jaroslav a já konečně rozhodli zainvestovat do estetických fazet, překvapilo nás, kolik lidí věří, že jsou fazety vhodné pro každého. To však není pravda. Fazety jsou nádherné a mohou vylepšit váš úsměv, ale ne každý z nás je na ně vhodný kandidát. Například, pokud trpíte zubním rozpadem, dásňovým onemocněním, nebo pokud máte nízkou hygienu v ústech, může být náročnější udržet fazety v bezpečí. A pokud jste zvyklí kousat nehty nebo otevírat láhve zuby, může dojít k poškození fazet.

Tato překvapivá skutečnost nám byla odhalena až v poslední chvíli, když nám náš zubař sdělil, že Jaroslav si fazety vůbec nemůže pořídit. Proč? Má tendenci na vše koušet. Mám za to, že si s tím dokáže poradit, ale poctivě připouštím, že vidět Jaroslava, jak si odstraňuje etiketu z láhve svými fazetami, by bylo opravdu, ale opravdu zábavné.

Estetické fazety nejsou lehké k udržení

Možná si myslíte, že po nainstalování fazet máte hotovo a nemusíte se o nic starat. Bohužel tak to úplně není. Potřebujete správnou péči a čištění, abyste zajistili jejich trvanlivost a krásu. Ale nebojte se, není to tak náročné, jak si možná myslíte. Potřebujete jen pravidelně čistit zuby a dásně, správně se stravovat a pravidelně navštěvovat zubaře.

Pravdou je, že správná péče o fazety může být časově náročná, ale výsledek stojí za to. Koneckonců, kdo by nechtěl mít nádherný a zářivý úsměv, který vyzařuje zdraví a sebevědomí, že? Navíc, pokud se vám jednou podaří zvládnout správnou péči, stane se to vaší druhou povahou a už se nebudete muset tolik snažit.

Estetické fazety jsou zbytečné a drahé

Často se potkávám s názorem, že estetické fazety jsou drahé a zbytečné. Možná si někteří lidé myslí, že jde pouze o vznešený přepych pro ty, kteří si mohou dovolit utrácet zbytečně na zlepšení svého vzhledu. Je to ale mýtus. Fazety nejsou jen o zlepšení estetického vzhledu vašeho úsměvu, ale také o zlepšení celkového zdraví vašich zubů.

Teď si možná říkáte: "Ale Zuzana, fazety jsou přeci jenom tak drahé." Musím připustit, že estetické fazety nejsou nejlevnější procedurou na světě, ale díky moderní technologii a zubnímu pojištění je jejich cena stále přijatelnější. Když se podíváte na dlouhodobé výsledky, které fazety přinášejí, může to být investice, která se vyplatí.

Fazety jsou jen pro slavné

Velkým mýtem je, že estetické fazety jsou jen pro bohaté a slavné. Tento názor je hluboko zakořeněný ve společnosti, a to hlavně díky médiím, která jsou plná slavných osob s blyštivými fazetami. Ale věřte nebo ne, fazety nejsou jen pro ty "na vrcholu".

Je to jednoduše proto, že technologie spojená s fazetami se stala dostupnější a cenově dostupná pro nás obyčejné smrtelníky. Když se jdete podívat na polepsení vašeho úsměvu, může se vám investice do fazet vyplatit na mnoho způsobů. A až budete mít fazety, budete se cítit každý den jako hvězda! Takže proč by fazety měli mít jen slavní, když je můžeme mít také my, že?

Napsat komentář